Зміцнюючий концентрат для додавання в суміш Крок 1
L'Oreal Professionnel Smartbond Step 1 Additive Код товару : 212 Бренд: L’Oreal Professionnel
2495 грн. Без ПДВ: 2495 грн.

Кількість

Немає в наявності

Відкрийте для себе нову еру безпечного фарбування разом зі SMARTBOND. Тепер Ви можете дозволити собі будь-які експерименти! Адже SMARTBOND не збільшує час витримки, не вимагає підвищення відсотка оксідента і має 100% поєднання з усіма продуктами L'Oréal Professionnel. Кардинальна зміна іміджу ще ніколи не була такою безпечною для якості волоса.

Особливості системи:

- Структура волосся захищена під час всього процесу фарбування (сильні зв'язки) і відновлена ​​після нього (слабкі зв'язки)

- Гарантований результат фарбування і освітлення без збільшення % оксідента і без зміни часу витримки

- 100% поєднання з продуктами L'Oreal Professionnel

Концентрат для бондингу волосся французького бренду L'Oreal Professionnel. Забезпечує живлення, захист і відновлення в процесі фарбування, знебарвлення або освітлення, зберігаючи первісну структуру волосся. Дозволяє робити фарбування волосся з бажаною частотою. Засіб помітно поліпшить стан локонів, надавши їм міцність, природнє сяйво та м'якість.

Спосіб застосування: Застосування: 4 мл концентрату для бондингу волосся Етап 1 Smartbond Step 1 додається в суміші барвників і знебарвлюючих продуктів, далі використовується пре-шампунь. Призначений для професійного використання в салонах краси. Для максимального закріплення ефекту відновлення і сяйва волосся рекомендується використовувати домашній кондиціонер Smartbond.

Гама : L'Oreal Professionnel Smartbond,
Призначення : Відновлення, Гладкість, Для блиску, Живлення, Захист кольору волосся, Зволоження, Зміцнення,
Тип волос : Освітлене, Освітлене та меліруване,
Країна : Франція,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.