Ампули для лікування випадіння волосся
L’Oreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Код товару : 119 Бренд: L’Oreal Professionnel
1463 грн. Без ПДВ: 1463 грн.
10*6 ml

Кількість

Є в наявності

Технологія AMINEXIL і OMEGA-6 - запатентована система подвійної дії від випадіння волосся. З'єднання двох компонентів з науково доведеними результатами. Aminexil 1,5% - для кращого закріплення волосяної цибулини в фолікулі. Aminexil бореться з затвердінням колагену (за результатами лабораторних тестів), який накопичується навколо волосяних фолікул і заважає закріпленню кореня волоса в шкірі голови. Засіб дозволяє тканинам краще утримувати волосяну цибулину в фолікулі.

Omega-6 nutri complexe * 0,1% - для стимуляції активності волосяної цибулини. Для розвитку клітці потрібні необхідні поживні речовини. Omega-6 nutri complexe - похідна від основної жирної кислоти, діє на корінь, щоб стимулювати його активність. Omega-6 nutri complexe трансформується в ліпіди і кераміди, таким чином покращуючи структуру волосся і волокон шкіри голови в області коренів (за результатами лабораторних тестів).

Маленький і ергономічний роликовий аплікатор ефективно контролює надходження засобу і сприяє його більш рівномірному розподілу на шкірі голови. Роликова кулька дарує приємні охолоджуючі відчуття шкірі, разом з масажем підсилює мікроциркуляцію і дозволяє формулі працювати більш ефективно.

Спосіб застосування: одна ампула в день або мінімум три в тиждень протягом 6 тижнів. Наносити на сухе або висушене волосся.

1 етап: відламати кінчик ампули і приєднати до неї аплікатор;

2 етап: наносити проділ за проділом безпосередньо на шкіру волосистої частини голови, потім помасажувати. Не змивати, швидко висушити.

Інтенсивне лікування - одна ампула в день протягом 6 тижнів. Підтримуюча терапію - мінімум 3 капсули в тиждень протягом 6 тижнів. Проводити лікування 2 рази протягом року: на початку осені і навесні. Курс розрахований на інтервал від місяця до півтора місяця (але не більше).

Гама : Serie Expert Gama Scalp,
Особливості : Незмивне,
Призначення : Живлення, Зміцнення, Лікування, Проти випадіння волосся,
Тип волос : Всі типи волосся,
Країна : Франція,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.