Кольорове мелірування Magma 120 g
Wella Professionals Magma Код товару : 762 Бренд: Wella Professionals
882 грн. Без ПДВ: 882 грн.
11921 MAGMA /03+ інтенсивний золотисти...

Кількість

Є в наявності

Кольорове мелірування Magma - новий засіб для фарбування від німецького бренду Wella.

Розроблено за інноваційною технологією Oxyresistant. Компоненти проникають глибоко в структуру волосся, розчиняють натуральний або штучний пігмент під впливом кисню (знебарвлення волосся). Разом з цим відбувається фарбування волосся.

 

Результат:


Інтенсивно фарбоване волосся з акцентами обраного відтінку. Сучасні технології і натуральні інгредієнти можуть створити диво з Вашими волоссям.

Інноваційна технологія Oxyresistant відкриває кутикулу волосся, фарбувальні пігменти проникають в структуру волосся і закріплюються їх всередині, так і на його поверхні.

Стабілізатор Magma Color Complete завершує процедуру, закриваючи кутикулу, що дозволяє не тільки зберегти здоров'я волосся, але і стійкість кольору.

 

Інструкція по використанню і застосуванню Wella Magma:

 

Magma розлучається з Welloxon 9% або 12% в пропорції 1: 1,5, т. Е. Одна частина Magma + півтори частини Welloxon. 

Час витримки: від 40 до 60 хвилин без тепла і до 30 хвилин з теплом. Після закінчення часу витримки ретельно змити закріплюють пігменти.

Magma застосовується виключно для мелірування в фольгу, а не для фарбування всієї голови, рекомендується застосування препарату для мелірування темних натуральних і фарбованого волосся. Magma не застосовується для мелірування блондірованних, мелірованого волосся, а також волосся з глибиною тону світліше 7-го ряду. Стійкість кольору зберігається до 15-18 мийок.

 

 

Призначення : Яскраве фарбування,
Склад : Аміачні,
Тип волос : Всі типи волосся, Фарбоване,
Країна : Німеччина,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.