Набір для випрямлення волосся
Schwarzkopf Professional Strait Styling Glatt kit 0 Код товару : 392 Бренд: Schwarzkopf Professional
350 грн. Без ПДВ: 350 грн.
80 ml

Кількість

Є в наявності

Випрямлення волосся, як і раніше в тренді, і кожна третя жінка в світі мріє про гладке, рівне та сяюче волосся. Пряме волосся залишається особливо бажаним: воно виглядає здоровим, його легко укладати, воно надає образу витонченості. У багатьох жінок кучеряве або хвилясте від природи волосся, що створює складності з їх щоденним укладанням і розгладженням.

Серія Strait Styling Glatt від Schwarzkopf Professional пропонує вирішення цієї проблеми, і зробить ваше волосся рівним та прекрасним.

Strait Styling Glatt - це спеціально розроблена система вирівнювання кучерявого та хвилястого від природи волосся, додає їм природну рівність. Система поєднує надійність і новітню формулу, розгладжує кучеряве волосся і зберігає його у відмінному стані.

Три рівні випрямлення, для різних типів волосся:

  • 2 = Кучеряве, пофарбоване і пористе волосся
  • 1 = Кучеряве або дуже кучеряве фарбоване волосся
  • 0 = Дуже кучеряве або в'юнке волосся

Спосіб застосування:

Етап 1. Розділити попередньо вимите волосся на невеликі пасма і рівномірно, відступаючи від коріння не менше 1 см, покрити кремом Strait Styling Glatt Cream. Витримати 10-20 хвилин і змити засіб водою.

Етап 2. Злегка підсушене волосся, починаючи з потиличної частини голови, обробити нейтралізатором Strait Styling Glatt. Витримати 10 хвилин і змити великою кількістю води.

Гама : Schwarzkopf Professional Strait Styling,
Призначення : Вирівнювання волосся, Гладкість, Для блиску, Розгладжування,
Тип волос : Кучеряве, Неслухняне, Яке важко завивається,
Країна : Німеччина,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.