Концентрат для об’єму тонкого волосся (ЗНЯТО З ВИРОЮНИЦТВА)
Kerastase Fusio Dose Concentre Densifique Код товару : 173 Бренд: Kerastase Paris
2766 грн. Без ПДВ: 2766 грн.
10*12 ml

Кількість

Немає в наявності

Концентрати і Бустери Kerastase Fusio Dose складають унікальну систему, що дозволяє підібрати індивідуальне поєднання для будь-якого типу волосся. Додаткові 5 хвилин дозволять миттєво перетворити ваше волосся.

 

Концентрат для об’єму Kerastase Fusio Dose Concentree Densifique підходить для тонкого волосся. Похідні кальцію, які містяться в цих ампулах, допомагають зробити волосся щільнішимі перешкоджають його руйнуванню.

 

Професійно підібрані активні компоненти зберігають ефект надовго. Засіб можна використовувати самостійно або змішувати із бустером для досягнення результату. Можливість змішування дозволяє отримати 20 спеціальних коктейлів.

 

 

Спосіб застосування:

 

Застосовувати винятково з бустером Fusio-Dose. Відкрийте флакон. Надягніть бустер на відкритий флакон, прокрутіть за годинниковою стрілкою, а потім - проти, так, щоб вміст бустера потрапив у флакон. Струсніть флакон, щоб його вміст став однорідним. Змініть бустер на дозатор для флакона і розпорошіть живильну вологу по всій довжині волосся на відстані 10 см. Якщо немає дозатора, нанесіть засіб руками. М'яко помасажуйте шкіру голови, через 3-5 хвилин змийте засіб і зробіть укладання. Зніміть дозатор з порожнього флакона і ретельно промийте проточною водою.

Достатньо застосовувати засіб Kerastase Fusio-Dose 1-2 рази на місяць, користуватися м'яким шампунем, кондиціонером і 1-2 рази на тиждень - масками Kerastase для волосся вашого типу для досягнення бажаного ефекту.

Гама : Kerastase Fusio-Dose,
Призначення : Для густоти, Для об'єму волосся, Для росту волосся,
Тип волос : Всі типи волосся, Натуральне, Тонке, Фарбоване,
Країна : Франція,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.