Фарба для волосся
Schwarzkopf Professional Igora Royal Permanent Color Creme 60ml Код товару : 523 Бренд: Schwarzkopf Professional
404 грн. Без ПДВ: 404 грн.
4045787205824 1-0 Чорний натуральний

Кількість

Є в наявності

Професійний перманентний барвник для волосся Igora Royal Permanent Color Creme від Schwarzkopf Professional забезпечує максимальний суперстійкий і досконалий результат. Зафарбовує сивину до 100%. Палітра містить яскраві, інтенсивні і різноманітні відтінки, які повністю відповідають представленим зразкам. Фарба дає ідеальне рівномірне покриття навіть на пористому волоссі.

Унікальна інноваційна формула продукту дозволяє фарбі залишатися на волоссі максимальний час, а також продовжувати дарувати неймовірний блиск і сяйво ще довго після процедури фарбування. Ця фарба не сушить волосся, не пошкоджує його структуру і не має неприємного запаху. У складі її формули - спеціальний комплекс CareComplete, що забезпечує догляд за волоссям при фарбуванні, його зволоження та живлення. Вітамін С в поєднанні з особливим підсилювачем кольору підвищує насиченість відтінку і його стійкість. З фарбою Igora Royal Permanent Color Creme від Schwarzkopf Professional Ви легко зможете змінити свій образ і здійснити свої найсміливіші фантазії.

Спосіб застосування Igora Royal Permanent Color Creme: використовуйте лосьйони-окислювачі 3%, 6%, 9% і 12% (IGORA Developer). Пропорція змішування 1:1. Наносити на сухе волосся. Час впливу 30-45 хвилин. Ретельно змийте. Використовуйте лосьйон-окислювач 3% при фарбуванні темніше від вихідної бази. Використовуйте лосьйон-окислювач 6% при фарбуванні тон-в-тон, на 1 тон світліше або при необхідності покрити сивину. Використовуйте лосьйон-окислювач 9% при фарбуванні на 1-2 тони світліше. Використовуйте лосьйон-окислювач 12% при фарбуванні на 2-3 тони світліше. Почати нанесення барвника по всій довжині волосся, відступивши від коренів. Через 10-15 хвилин продовжити нанесення барвника на корені.

Мікстон Schwarzkopf Professional Igora Royal Mixtones призначені для додавання в основні барвники та нейтралізації небажаних відтінків, наприклад, для зменшення жовтизни волосся.

Також за допомогою цього засобу можна посилити вже наявний відтінок. Крем-фарба дозволяє домогтися холодного тону волосся вже після першого використання.

Спосіб застосування Igora Royal Mixtones: Існує чотири способи застосування в залежності від вихідного відтінку волосся. Для нейтралізації тонів 8 і 9 рівня глибини додається до 5% мікстон від загального об'єму барвника, 6 і 7 рівня - до 15%, 1-5 рівнів - до 25%. Для посилення вихідного відтінку додається до 50% мікстон від загального об'єму барвника.


Спосіб застосування IGORA Royal Highlifts:

 

1. Відтінки 10 ряду змішуються з окислювачем Igora в співвідношенні 1: 1.

- 9% - освітлення до 3 рівнів

- 12% - освітлення на 3-4 рівня 

Відтінки 12 ряду змішуються з окислювачем Igora в співвідношенні 1: 2.

- 9% - освітлення на 3-4 рівня

- 12% - освітлення на 4-5 рівнів

 

2. Захистіть крайову лінію волосся за допомогою Крему для захисту шкіри голови.

3. Наносити приготовлену суміш на сухе, немите волосся.

- При первинному фарбуванні натурального (нефарбованого раніше) волосся необхідно почати нанесення барвника по всій довжині, відступивши від коренів. Через 10-15 хвилин нанести на корені.

 

- При повторному фарбуванні (при застосуванні на відросле коріння) почати нанесення з відрослого коріння. Через 15-30 хвилин нанести на полотно волосся і кінчики.

Загальний час витримки 30-45 хв.

4. Проемульгувати і змити великою кількістю води з використанням шампуню і кондиціонеру

Гама : Schwarzkopf Professional Igora Royal,
Призначення : Перманентні (стійке фарбування),
Тип волос : Всі типи волосся,
Країна : Німеччина,
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.